top of page

Opinie

„Atmosfera bardzo miła opieka nad dziećmi bardzo dobra”
Ewelina N.


„Cudowne miejsce, pełne radości i miłości do dzieci. Klub Malucha Karuzela zapewnia maluszkom wiele ciekawych aktywności, które pozwalają im się rozwijać. Wspaniała atmosfera oraz profesjonalny personel, który podchodzi do dzieci oraz rodziców z ogromną życzliwością i sympatią sprawiają, że jest to miejsce ciepłe, przyjazne, do którego dziecko wraca od samego początku z radością i przyjemnością. Polecam z całego serca! Bardzo się cieszę, że tu trafiliśmy!”
Kinga P.


„Profesjonalny i stale szkolony personel, ciekawe aktywności dla dzieci, otwarta komunikacja z rodzicami - codziennie odbierając dziecko dostajemy informację o tym jak przebiegł dzień, szefowe są otwarte na sugestie i pomysły. Jednak najważniejsze jest to, że ciocie po prostu kochają dzieci. Nie mogliśmy trafić lepiej.”
Marta S.


„Klub Malucha Karuzela to super miejsce! Bardzo mi przykro ze musimy się wyprowadzić i mój syn nie będzie tam dalej iść. Super cioci i dzieci zawsze zadowolony. Polecam!”
Helena D.


„Bardzo miłe i ciepłe ciocie, dziecko zadowolone. Na dowód, że moja córka również coś tam robi dostaję piękne prace :)”
Zuza M.


„Niesamowicie się cieszę, że mieszkamy obok Twojego przedszkola! Twoja troska jest bezcenna! Bardzo dziękujemy za opiekę i troskę o naszego syna. Zaprzyjaźnił się z tobą. Dzięki za twoją pracę.”
Igor K.


„Jesteśmy z Ukrainy. Jeździmy do tego żłobka już od roku. bardzo szczęśliwy! Dobre wychowanie! Dziecko naprawdę lubi”
Krystyna K.


„Fantastyczne Panie, zaangażowane opiekunki, przemiłe Ciocie. Dzieci dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze są zaopiekowane i zauważone. Predyspozycje dzieci są wzmacniane i rozwijane. Można liczyć na pomoc wspaniałej Pani dyrektor. Dzieci na zajęciach się nie nudzą i często przynoszą bardzo kreatywne prace.”
M.F.

bottom of page